Kotisivu » Manner-Suomi » Etelä-Suomen aluehallintovirasto » Uusimaa » Helsingin seutukunta » Vantaa » Majoitus

Majoitus Vantaa, Helsingin seutukunta



Suodata tyypin mukaan

Lähin Palvelut

Asuntovaunupaikka

  • Ankkalampi Caravan
    Ahoniityntie, 45 01760 Vantaa

Hostelli

Hotelli

  • Airport Hotel Bonus Inn
    Elannontie, 9 01510 Vantaa
    Puhelin: +358 9 825 511
    Faksi: +358 9 8255 1818
    Email: hotel@bonusinn.fi
  • Clarion Hotel Aviapolis
    Karhumäentie, 5 01530 Vantaa
  • GoSleepLounge
  • Hämeenkylän Kartano
  • Hilton Helsinki Airport - Hilton (****)
    Lentäjänkuja, 1 01530 Vantaa
    Puhelin: +358 9 73220
    Email: helai.airport@hilton.com
  • Holiday Inn Helsinki-Vantaa Airport
    Rälssitie, 2 01510 Vantaa
    Puhelin: +358 9 870 900
    Faksi: +358 9 87090101
    Email: airport.holidayinn@restel.fi
  • Hotel GLO Helsinki Airport 01530 Vantaa
    Puhelin: +358 10 3444600
    Faksi: +358 10 3444601
    Email: airport@hotelglo.com
  • Hotelli Tikkurila
    Läntinen Valkoisenlähteentie, 52 01300 Vantaa
    Puhelin: +358 9 838400
    Faksi: +358 9 83928051
    Email: hotelli@urheilupuisto.com
  • Lentokenttähotelli Pilotti (***)
    Veromäentie, 1 01510 Vantaa
    Puhelin: +358600550985
    Email: hotel.pilotti@airporthotelpilotti.fi
  • Noli Myyrmäki - Noli Studios
    Raappavuorentie, 6 01600 Vantaa
    Puhelin: +358201441050
    Email: myyrmaki@nolistudios.com
  • Scandic Helsinki Airport
    Lentäjäntie, 1 01530 Vantaa
    Puhelin: +358 9 77465 100
    Faksi: +358 9 77465 111
    Email: helsinkiairport@scandichotels.com
  • Scandic Helsinki Aviacongress
    Robert Huberin tie, 4 01510 Vantaa
    Puhelin: +358 9 6899 9031
    Email: aviacongress@scandichotels.com
  • Scandic Helsinki Aviapolis
    Robert Huberin tie, 6 01510 Vantaa
    Puhelin: +358 9 68999030
    Email: aviapolis@scandichotels.com
  • Sokos Hotel Flamingo
    Tasetie, 8 01510 Vantaa
    Puhelin: +358 20 123 4605
    Faksi: +358 20 123 4606
    Email: flamingo.vantaa@sokoshotels.fi
    Aukioloajat: 24/7
  • Sokos Hotel Vantaa
    Hertaksentie, 2 01300 Vantaa